AntyGrypin COMPLEX

produkt dostępny bez recepty, granulat musujący,

paracetamol

,

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

Chlorfenamina (chlorphenamine)

, Natur Produkt Pharma

Opakowanie:

10 torebek
dostępny, cena 27,84 zł
27,84 zł

(2,78 zł / szt.)

Opis AntyGrypin COMPLEX

AntyGrypin COMPLEX to lek dostępny bez recepty w postaci granulatu do sporządzania roztworu doustnego stosowany w leczeniu objawów przeziębienia i grypy. Produkt zawiera 3 substancje: paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, chlorfenamina zmniejszająca ilość wydzieliny w nosie oraz witamina C wzmacniająca odporność. Preparat odpowiedni dla osób dorosłych i dzieci od 15 lat. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, jak: gorączka, ból głowy, mięśni, osłabienie, katar, ból gardła.

Kategorie AntyGrypin COMPLEX

Podmiot odpowiedzialny AntyGrypin COMPLEX

Producent
Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.
ul. Nocznickiego 31
01-918 Warszawa
Polska

Składniki AntyGrypin COMPLEX

  • substancje czynne: 500 mg paracetamolu (Paracetamolum), 200 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) i 4 mg chlorfenaminy maleinianu (Chlorphenamini maleas)

  • substancje pomocnicze: kwas cytrynowy, sodu wodorowęglan, sacharoza, magnezu cytrynian, sodu cyklaminian (E 952), sacharyna sodowa (E 954), aromat cytrynowy Tetrarome Lemon P 0551 987323: maltodekstryna kukurydziana, składniki aromatyzujące (limonen, beta-pinen, cytral, gamma terpinen, linalol), alfa tokoferol E 307

Jak stosować AntyGrypin COMPLEX

Dawkowanie dla osób dorosłych to 1 saszetka zastosowana na 30 minut przed snem w razie konieczności. Nie stosować więcej niż zawartość 3 saszetek na dobę w dawkach podzielonych, przy czym dawek nie można powtarzać częściej niż co 4 godziny.

Jak przechowywać AntyGrypin COMPLEX

Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C. Przechowywać w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w celu ochrony przed światłem i wilgocią. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Ulotka produktu AntyGrypin COMPLEX

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Ostrzeżenia i informacje na temat bezpieczeństwa produktu AntyGrypin COMPLEX

Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie należy stosować tego produktu leczniczego u dzieci w wieku poniżej 15 lat.

Pectosol

płyn, 40 gramów

Ectodose

płyn, 20 ampułek

59,00 zł

Levopront

syrop, 120 mililitrów

33,59 zł

Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek 3,2 g + irygator 300 ml

50,81 zł

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Grypolek

tabletki powlekane, 24 tabletki